Reftah Cup

6.-8. aprillil toimus Saksamaal tugevatasemeline võistlus Refrath cup, kus U15 vanusegrpis osalesid Tallinna Spordikool/Sulgpallikool mängijad Robin Schmalz ja Mario Kirisma.

Võistlusest võtsid osa tuntud tugevate sulgpallimaade paremikku kuuluvad mängijad.

Mario väljus alagrupist esimesena seejärel jätkas olümpiasüsteemis (esimese kaotuseni), võitis esimeses ringis Saksamaa esindaja David Eskerlini ning pääsuks veerandfinaali oleks vaja olnud alistada Inglismaa viiendat  U15 vanuses- Liaam Purtooni, kuid vastase tempo ja initsiatiivioskuse võtmine ei andnud Mariole võimalust ning Liaam võitis 21-15,21-14. Inglane  kaotas järgmises ringis - veerandfinaalis võistluste hilisemale võitjale- Austria esindajale Christian Tomicile.

Üksikmängus Mario jäi jagama kohtasid 9.-16.

Robin võitis alagrupi ja seejärel alistas ka  Tsehi esindaja Pavel Manasheki 21- 15, 21-17, seejärel aga läks kokku Belgia kuni 15 aastaste esinumbriga  Charles Fouyn ga - Robin kaotas 15-21, 10-21. Chalsés oli väga oskuslik ja mängis kõrges tempos. Robin jäi jagama kohti 9.-16.

Paarismängus võitsid Robin ja Mario esimeses ringis Saksa paari ja seejärel kaotasid Amav Bhatia- Huy-An Nguyen le 22-24 ja 18-21.

Saavutatud kohtadeks 9.-16.

Võistlus oli tugeva tasemega ja meie poisid üritasid parimat, oli hea õppetund, 16 parema hulka jõudnutest oli näha märgatavat taseme tõusu, kus iga pisidetail loeb.