Tunniplaan

 

Tunniplaan: Lasnamäe sulgpallihall


Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

 S.Rajamägi SR-2

15.30-16.30

A.Tõnus AT-2

16.00-18.00

S.Rajamägi SR-1

16.30-18.00

A.Tõnus  AT-1 17.00-18.30

A.Kivisaar AK-1

S.Rajamägi

18.00-19.30

A.Tõnus AT-2

15.30-17.00

A.Tõnus AT-1

18.00-19.30

 

 

A.Kivisaar   AK-1

S.Rajamägi

15.30 – 16.30

S.Rajamägi SR-2

16.30-18.00

A.Kivisaar AT-1

 18.00 - 19.30

     A:Tõnus AT-2

16.30-18.00

S.Rajamägi SR-1

18.00-19.30

A.Tõnus AT-1                          18.00-19.30

A.Kivisaar   AK-1

S.Rajamägi

 15.30 – 17.00

S.Rajamägi SR-1

17.00-18.00

S.Rajamägi SR-2

18.00-19.30

 


Tunniplaan: Kadrioru Tennisekeskus

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

A.Tõnus AT-3

14.00-15.30

 

 

A.Tõnus AT-4

9.00-10.30

 

 

     A.Tõnus AT-3
     15.00-16.00

A.Tõnus AT-4

9.00-10.00

A.Tõnus AT-3

14.30-16.00

 

A.Tõnus AT-4 9.00-10.30

 


Tunniplaan: Sõbra Spordihall

Teisipäev

Neljapäev

Laupäev

A.Kivisaar  AK-2

S.Rajamägi

 16.00 – 17.30

A.Kivisaar  AK-2

S.Rajamägi

16.00 – 17.30

A.Kivisaar  AK-2

S.Rajamägi

10.00 – 11.00


Tunniplaan: Nõmme Erakool

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Pühapäev

L.Kiik LK-1 16.00 – 17.30

L.Kiik LK- 2 16.00-17.30

L.Kiik LK-4 17.30-19.00

 L.Kiik  LK-3                          16.00– 17.30

L.Kiik LK-1

16.00-17.00

L.Kiik LK-2

17.00-18.00

L.Kiik LK-4

18.00-19.00

    L.Kiik LK-1

   16.00-17.30

    L.Kiik LK-3

    17.30-19.00

L.Kiik LK-3

15.00-16.00

L.Kiik  LK-2   16.00 – 17.30
L.Kiik  LK-4   17.30 – 19.00


Tunniplaan: Arte Gümnaasium

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Pühapäev

K-R.Pungas

KP-3

16.30-18.00

K-R Pungas KP-1

16.00-17.00

K-R Pungas KP-2

17.00-18.00

K-R.Pungas

KP-1

16.30-18.00

K-R Pungas KP-3

18.00-19.30

K-R.Pungas

KP-2

16.30-18.00

K-R.Pungas

KP-1

15.00-16.30

K-R. Pungas

KP-3 

16.30-18.00

 

K-R.Pungas

KP-2

17.00-18.30

K-R.Pungas KP-3

18.30-20.00


 

Tunniplaan: Tallinna Pääsküla Gümnaasium

 

Esmaspäev                 Teisipäev                    Kolmapäev                Reede                   Pühapäev

K.Simon KS-2 K.Simon KS-2 K.Simon KS-2          K.Simon KS-1    K.Simon KS-1

17.30-19.00                 16.00-17.00                 17.30-19.00                 17.30-18.30         11.00-12.30    

K.Simon KS-3 K.Simon KS-3                                     K.Simon KS-3    K.Simon KS-2           

19.00-20.00                 17.00-18.30                                                     18.30-20.00         12.30-14.00